Всесвітній тиждень грудного вигодовування 2010 • 1-7 серпня 2010

  Пояснення щодо проведення всесвітнього тижня грудного вигодовування 2010

  • Медичні установи відіграють важливу роль у становленні грудного вигодовування.
  • Десять кроків до успішного грудного вигодовування допомагають жінкам досягнути мети - реалізувати свій намір годувати грудьми, а медичних працівників навчають як допомогти у реалізації.
  • Всесвітній тиждень грудного вигодовування в цьому році нагадує про 20-річчя Декларації Інноченті, яка закликала до впровадження Десяти кроків у всіх пологових будинках.
  • За ці 20 років, понад 20 тисяч пологових будинків, а це близько 28% усіх пологових будинків у світі, в повній мірі реалізували Десять кроків і були сертифіковані як "Лікарні доброзичливі до дитини".
  • За цей час, кількість дітей виключно на грудному вигодовуванні значно збільшилася.
  • Тим не менш, скорочення програми "Лікарня доброзичлива до дитини" в усьому світі, а також недостатня професійна підготовка, послабили виконання Десяти кроків в акредитованих пологових будинках, що тим самим сприяє стагнації і зниженню відсотка дітей, шо є виключно на грудному вигодовуванні.
  • Настав час переглянути цей підхід і визначити, як ми повинні діяти надалі.

  Цілі проведення всесвітнього тижня грудного вигодовування 2010

  • Підвищити увагу до переваг, які надають Десять кроків до виключно грудного вигодовування.
  • Пожвавити роботу серед тих, хто підтримує жінок у їх прагненні годувати грудьми
  • Повідомити людям в усьому світі, що захист, заохочення і підтримка грудного вигодовування є правом матері, правом дитини і правами людини.
  • Боротися за ту модель медичної системи, яка підтримує грудне вигодовування.
  • Переконатися, що працівники галузі охорони здоров'я, які піклуються про матір і дитину  є належним чином підготовлені, консультують і підтримують годування.

Джерело: